درباره 1424

1424 همراه همیشگی شما

۱۴۲۴ پلتفرمی برای ارتباط سریع کاربران با متخصصان حرفه‌ای در زمینه تعمیر انواع گوشی هوشمند، تبلت، ساعت هوشمند، ساندبار و اسپیکر است. ما در 1424 با استفاده از تجهیزات پیشرفته و متخصصانی مجرب این امکان رو فراهم کردیم تا کاربران و مشتریان محترم بتوانند با خیال آسوده از خدمات 1424 استفاده و رضایت خاطر داشته باشند. با توجه به قیمت گوشی‌های هوشمند و سایر تجهیزات دیجیتال در بازار، تعمیر و نگهداری محصولات همیشه به دغدغه‌ای برای کاربران تبدیل شده است به همین علت نیاز است که همیشه کاربران به متخصصانی برای تعمیرو نگهداری دستگاه خود نیاز داشته باشند ما در 1424 با بیش از 20 سال تجربه به ارائه هرچه بهتر خدمات به شما میپردازد .شما تنها کافیست با شماره 1424 تماس بگیرید و یا درخواست آنلاین تعمیرات دستگاه خود را از طریق سایت برای ما ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه شما را برطرف کنند

 

ماموریت ما

ما در 1424 به‌صورت شبانه‌روزی در کنارتان هستیم تا دسترسی سریع به متخصصان و تعمیرکاران حرفه‌ای انواع گوشی هوشمند، ساعت هوشمند، تبلت، ساندبار و اسپیکر داشته باشید و بتوانید با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان نسبت به تعمیر دستگاهتان اقدام کنید. تنها کافی است با شماره 1424 تماس بگیرید یا از طریق روش‌های ارتباطی دیگر، مشخصات خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسانمان با شما تماس گرفته و نسبت به حل مشکل پیش آمده، اقدام کنند.

چشم انداز 1424

1424 بر این اصل پایبند است که کاربران ما سزاوار دریافت بهترین خدمات و در بالاترین سطح جهانی هستند و مبتنی بر همین تفکر فکری، چارچوب سازمانی و خدماتی خود را چیده است تا کاربران و مراجعه‌کنندگان همواره راضی از استفاده از خدمات 1424 باشند. علاوه بر حفظ کیفیت خدمات قابل ارائه، ما می‌کوشیم گستره ارائه خدمات خود را وسعت ببخشیم و امکان ارائه خدمات در زمینه‌های دیگر را نیز داشته باشیم.

1424 همیشه در کنار شما

در دسترس بودن یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های 1424 است که به کاربران این امکان را میدهد تا از طریق تلفن و یا ثبت آنلاین درخواست خدمات تعمیرات دستگاه های خود را به با خیال راحت دست متخصصین بسپارند ما در 1424 می‌کوشیم تا نه‌ تنها بهترین خدمات را با قیمتی منصفانه در اختیار کاربران قرار دهیم، بلکه راهکاری مطمئن و موثر برای حل نگرانی‌ها و دغدغه‌های کاربران باشیم.